با سلامی دوباره

در این پست سایتهایی معرفی می‌شوند كه به شما كمك خواهند كرد دوربین دیجیتال مورد علاقه و مناسب خورا پیدا كنید.

شما می‌توانید با كلیك بر روی لینك زیر به یكی از این سایتها بروید.

این سایت كاملا انگلیسی بوده. شما در این سایت می‌توانید انواع دوربینهای دیجیتال را مشاهده كنید، همچنین تمام مشخصات آنها نیز قابل مشاهده است. در این سایت شما باید ابتدا در قسمت "camera database" شركت دوربین مورد علاقه ی خود را انتخاب كنید، سپس این سایت دوربینهای حال حاضر این شركتها را در مقابل شما قرار داد كه شما با كلیك بر روی هر دوربین می‌توانید از ویژگیهای آن با خبر شید.

همچنین این سایت قیمتهای فروشگاههای مختلف را برای این دوربین به شما نمایش خواهد داد كه اگر شما در ایران هستید این قیمتها فقط تا حدودی نزدیك قیمت آنها در ایران می‌باشند، و قیمت دقیقی نخواهند بود.

سایتی كه در زیر قرار داده شده، كاملا ایرانی بوده و به شما این امكان را می‌دهد كه به راحتی دوربین مد نظر خود را پیدا كنید.
ازویژگی های این سایت می‌توان رنج بندی دوربین های مختلف را عنوان كرد كه شما در این سایت  قادر خواهید بود محدودیتهایی برای دوربین دیجیتال به سایت بدهید مثلا یك رنج قیمت خاص و یا رزولوشن و...، و آنگاه سایت با توجه به محدودیتهایی كه شما برایش معرفی كرده اید به دنبال دوربین می‌گردد.
 
سایت سوم كه در این پست معرفی می‌شود. یكی از بزرگترینها و بهترین سایتهای دوربین دیجیتال می‌باشد.
در این صفحه كه با كلیك بر روی لینك زیر باز می‌شود شما مشخصات دوربین مورد نظرتان را وارد میكنید و با كمك این سایت به راحتی قادر به دیدن مشخصات آنها خواهید بود.
این سایت همچنین نحوه استفاده از دوربین و كارایی دكمه ا مختلف دوربین را نیز به شما نشان می‌دهد. و كاملا مزایا و نواقص دوربین را بیان می‌كند و عكسهای تست شده دوربین را نیز به شما نمایش می‌دهد. البته این سایت نیز كاملا به زبان انگلیسی طراحی گشته است.
 
همچنین سایتی دیگر در زیر قرار داده شده است كه به معرفی ویژگیهای دوربین های مختلف می‌پردازد. این سایت تمام ویژگیهای دوربینها را مورد بررسی قرار میدهد. عكسهای گرفته شده از آنها را برای شما به نمایش می‌گذاارد.
البته این سایت نیز كاملا به زبان انگلیسی می‌باشد.
 
 
دوربین SX1 از شركت Canon (یكی از بهترین و پرقدرت ترین دوربینهای سال 2008)
سایت زیر نیز توضیحی كامل به زبان انگلیسی در مورد دوربینهای مختلف به شما ارائه می‌دهد.

سایت دوربین دیجیتال 3

شما در این سایت نیز قادر خواهید بود محدودیتهایی برای دوربین دیجیتال به سایت بدهید مثلا یك رنج قیمت خاص و یا رزولوشن و...، و آنگاه سایت با توجه به محدودیتهایی كه شما برایش معرفی كرده اید به دنبال دوربین می‌گردد. و دوربینهای محدود تری را به نمایش خواهد گذاشت.

همچنین سایت زیر نیز به بررسی انواع مختلف دوربین می‌پردازد.

سایت دوربین 4

 

در زیر نیز 3 لینك از  سایتهای معرفی دوربینهای دیجیتال قرار داده شده‌اند كه می‌توانید از آنها برای پیدا كردن دوربین دیجیتال مورد علاقه خود استفاده كنید.

 

 

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 10 دی 1387    | توسط: فراز .م    |    | نظرات()