سلام، در این پست آدرس سایتهایی  داده می‌شوند كه شما با استفاده از آنها می‌توانید آمارگیری برای سایت یا وبلاگ خود داشته باشید.

     آدرس یكی از این سایتها در زیر آمده است. گرفتن آمارگیر از این سایت بسیار آسان بوده و فقط كافی است شما آدرس سایت خود را در محل خواسته شده قرار دهید. و شكل آمار گیر مورد علاقه‌ی خود را انتخاب كنید. سپس با فشار دادن دكمه‌ی Submit سایت Code به شما می‌دهد كه آن را باید یا در قسمت كدهای ویژه در بخش تنظیمات قرار دهید و یا در قسمت ویرایش كد در بخش قالب وبلاگ قرار دهید.

آمارگیر برای وبلاگ

      این آمارگیر به IP كامپیوتر حساس بوده و فقط تعداد بازدیدكننده های واقعی را نمایش خواهد داد. البته این آمارگیر در مورد بازدیدكننده ها اطلاعاتی به شما نمی‌دهد.

     آدرس یكی دیگر از این سایتها كه قابلیت نشان دادن آمار را دارند در زیر آمده است. این سایت آمار گیر بسیار كاملی به شما می‌دهد. شما بعد از عضو شدن در این سایت قادر خواهی بود آمار گیر مورد علاقه‌ی خود را انتخاب كنید.

آمارگیر سایت وبگذار

این آمارگیر اطلاعاتی در مورد بازدیدكننده و نحوه‌ی ورود او به سایت شما همچنین صفحاتی كه از وبلاگ شما بازدید شده است را نمایش می‌دهد. این آمارگیر هم هم تعداد بازدیدها از صفحات و هم تعداد بازدیدكننده ها را به صورت مجزا به شما نشان خواهد داد و جداولی مربوط به آمار 6 ماهه‌ی وبلاگ شما را ارائه خواهد كرد. نحوه‌ی قرار دادن كد ایم آمار گیر در وبلاگ مانند آنچه است كه در مورد سایت اول گفته شد.

در زیر نیز تعدادی سایت ارائه دهنده آمارگیر با توضیح مختصری آمده‌اند.

  1-آمار سایت یا وبلاگ شما برروی نقشه جهان ، نمایش کاربران آنلاین برروی نقشه ، خدمات                   

        آمارگیر1

  2-وبلاگ یا سایت خود را روی نقشه جهان قرار دهید . محل و موقعیت دوستان خود را برروی نقشه جهان مشخص کنید . ساعت و وقت تمام کشورهای جهان روی نقشه. ساخت یک نقشه شخصی و خصوصی

آمارگیر 2

   3-آمار و شمارشگر بسیار راحت ، ثبت نام کنید و نام سایت یا وبلاگ خود را ثبت کرده و  کد شمارشگر را دریافت و در وبلاگ یا سایت خود قرار دهید ، این سایت یک آمار کلی را به شما می دهد و وارد جزئیات نمی گردد. آیکنهای مناسبی نیز برای نمایش آمار وبلاگ شما دارد

آمارگیر3

موفق باشید

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 12 دی 1387    | توسط: فراز .م    |    | نظرات()