با سلام

در این پست سایتهایی معرفی میشوند كه به پیش بینی وضع هوای شهرهای مختلف می‌پردازند.

     یكی از این سایتها لینكش در زیر قرار داده شده ایت این سایت این قابلیت را دارد كه پیشبینی 10 روزه از هوای شهرها ارائه دهد. علاوه بر این این سایت توانایی پیشبینی ساعت بع ساعت هوارا دارا می‌باشد. البته این سایت نقشه‌ی هواشناسی با قابلیت zoom بالارا نیز دارا می‌باشد.

پیش‌بینی 10روزه‌ی هوا

     اگر شما نتوانستید هوای شهر یا شهرستان خود را در سایت بالا پیدا كنید، پیشنهاد می‌شود كه از سایت زیر استفاده كنید، این سایت پیش بینی 15 روزه از هوای شهرها با ارائه قابلیت دیدن ساعت به ساعت پیشبینی ها ارائه می‌دهد، نكته قابل توجه در این سایت این است كه این سایت قادر است هوای بسیاری از شهرهای كوچك و یا حتی شهرستانهای كوچك ایران را نیز پیشبینی كند.

سایت پیش‌بینی 15روزه‌ی هوای همه‌ی شهرها

     در زیر لینك هواشناسی خبرگذاریهای CNN و BCC آمده است كه می‌توانید از آنها استفاده كنید. سایت اول كه مربوط بهCNN است پیشبینی 10 روزه ارائه می‌دهد و سایت دوم مربوط به BCC است و پیشبینی 5 روزه‌ی البته نه چندان دقیق ارائه می‌دهد.

پیش‌بینی هوا(CNN)

پیش بینی هوا (BBC)

     در زیر لینك سایت هواشناسی دیگری قرار داده شده است. كه البته این سایت از سایتهای دیگر دیرتر"به روز" می‌شود.

پیش‌بینی هوا

     در پایان هم سایت هواشناسی جمهوری اسلامی ایران آمده است. شما با كلیك بر روی استانها می‌توانید هوای فعلی بخشهای مختلف استانها را ببینید. همچنین این سایت پیشبینی 3 روزه از هوای استانها ارائه می‌كند.

سایت پیش‌بینی هوای جمهوری اسلامی ایران

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 5 دی 1387    | توسط: فراز .م    |    | نظرات()